//(4,9) Bebetto Holland opinie · bardzo doceniany przez klientów [ od 1480 zł]

(4,9) Bebetto Holland opinie · bardzo doceniany przez klientów [ od 1480 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Bebetto Holland opinie
Bebetto Holland 3w1
Bebetto Holland 2018/2019

Cena

Recenzowany model  można kupić za 1480 zł, w zestawie 2w1, oczywiście gdy powiększamy zestaw o kolejnie elementy to cena automatycznie rośnie.

Teraz Holland  3w1 z fotelikiem Ferrari Beone z adapterem w rewelacyjnej cenie 1650 zł.

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce. Zamówienie powyżej 4000 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Kupony rabatowe

Fotelik Ferrari Beone otrzymał 4 gwiazdki w Adacu, czyli nie jest to przeciętny produkt, a naprawdę bezpieczne nosidełko – 4,29 w rankingu fotelików 0-13 kg. Samo logo Ferrari jest naprawdę  od sławnych samochodów wyścigowych…

Ceny wózków Bebetto nie są wysokie, ale zawsze miło jest kupić jeszcze taniej, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji nawet do 10%. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika lub linku.

Bebetto aktualne ceny Kupon rabatowy Bebetto Holland

Bebetto Holland opinie
Bebetto Holland 3w1 z fotelikiem Ferrar Beone

Ranking
Dzięki wielkiej popularności wśród klientów, bardzo przystępnej cenie i świetnemu wyglądowi i wyposażeniu  należy do ścisłej czołówki  rankingu wózków.

Aktualny ranking wózków dziecięcych

Przedział wagowy /wzrostowy

z gondolą odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok pół roku
wersja spacerowa dla dzieci od 6 miesięcy do ok 3 lat (do 15 kg)

Zalety
Nowy model  Hollanda  (nie należy mylić z wycofanym w 2012  roku wózkiem o tej samej nazwie) jest ciekawym połączeniem sprawdzonej i porządnej konstrukcji wózka Luca z dużą komfortową gondolą modelu Silvia, przez co wydaje się być jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją. Można go nabyć w kilku różnych konfiguracjach – 2w1, 3w1 z fotelikiem (Ramatti, Berber, Maxi Cosi, Recaro lub Cybex), czy też 4w1 z fotelikiem i bazą.

Linia kolorystyczna

Kolory wózka na stelażu grafitowym 2019 Kolory wózka na stelażu białym 2019

Wyposażenie
Podstawowy zestaw 2w1 w komplecie zawiera biały lub grafitowy stelaż, siedzisko spacerowe, gondolę, torbę, okrycia na nóżki do spacerówki i gondoli, pokrowiec na koła, pałąk, zamykany kosz na zakupy, moskitierę oraz folię p/deszczową.

Funkcjonalność
Jeśli chodzi o cechy funkcjonalne to wózek ma wszystkie koła pompowane, przednie skrętne z możliwością blokady, regulowane zawieszenie oraz regulowaną wysokość rączki. Takie cechy sprawiają że wózkiem jeździ się lekko i wygodnie w zasadzie w każdych warunkach.

Dodatkowo omawiany produkt ma regulowany podnóżek,  siedzisko spacerowe ustawiane w obu kierunkach i regulowany zagłówek w gondoli. Warto też wspomnieć o wentylacji w gondoli i odpinanym pałąku w spacerówce.
Podsumowując produkt oceniamy bardzo dobrze – jest nowoczesny, dopracowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów.  Waga spacerówki 12,5 kg – do przyjęcia. Cena też jest bardzo rozsądna o czym pisaliśmy wcześniej . Z czystym więc sumieniem polecamy ten model,  tym bardziej, że wychodzi on obronną ręką w zestawieniach z innymi wózkami w swojej klasie .
Czas oczekiwania też – rewelacyjny – 7 dni.

Koszty dostawy

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce.

Zamówienie powyżej 4000,00 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Zamówienie poniżej 1500,00 zł – koszt dostawy 29,00 zł przy przedpłacie, za pobraniem 39,00 zł

Konkurenci
Adamex Neonex Alfa  Bebetto VulcanoBaby Design Lupo Comfort, Riko Brano, Easygo Optimo, Camarelo Baleo