//(4,42) BabyActive Twinni opinie · Bliźniak wielu możliwości i bardziej ekonomiczna alternatywa dla Zoom’a
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,42) BabyActive Twinni opinie · Bliźniak wielu możliwości i bardziej ekonomiczna alternatywa dla Zoom’a

Zadaj pytanie - zamów
BabyActive Twinni opinie
BabyActive Twinni 2018 4w1 z fotelikiem i bazą
BabyActive Twinni 2018

Cena

BabyActive Twinni pełny cennik

Rynkowa cena waha się w przedziale 1975 zł – 4055 zł, w zależności od konfiguracji i wyposażenia.
Twinni to wielofunkcyjny wózek dla bliźniąt lub dzieci w różnym wieku, z możliwością montażu fotelika samochodowego.

Cena wózka Babyactive Twinni jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych wózków bliźniaczych, ale niestety na równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższych linków.

Pełny cennik wózków Babyactive Kupon rabatowy – Babyactive Twinni

Babyactive Twinni opinie
Babyactive Twinni 2w1

Ranking

Model, mimo upływu lat, nadal cieszy się dużą popularnością wśród szczęśliwych rodziców bliźniąt. Tak dobrą opinię i wysokie wyniki w rankingach zawdzięcza niezmiennie dobrej jakości i ponadczasowym praktycznym rozwiązaniom. W tym roku producent wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i zmieniającym się trendom wprowadził nowy, drugi kolor stelaża – biały, zobaczymy co na to powiedzą klienci.

Zalety
Jest genialną alternatywą dla sławnego  ZOOM’a  ABC  Design. Można go kupić w bardzo różnych konfiguracjach, a w razie potrzeby jest też możliwość montażu tylko 1  elementu.W wózku można przewozić 2 dzieci przy montażu adapteru podłużny/podwójny jak i jedno dziecko montując adapter pojedynczy. Wózek posiada możliwość montowania gondoli, spacerówek oraz fotelików przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jeśli chodzi o jego jakość,  to jest ona na przyzwoitym poziomie.
W komplecie 2w1 znajdują się: 2 gondole, 2 spacerówki, 2 okrycia na nóżki,1 adapter poprzeczny/podwójny,adapter pojedynczy,kosz na zakupy oraz plecak z przewijakiem.
Model posiada stelaż na pompowanych kołach  i  amortyzację na tylną oś. Waga z gondolą to ok 19 kg. Cena tego produktu jest bardzo korzystna, za 2x siedzisko spacerowe + 2x gondolę zapłacimy ok 1975 zł – co jak na podwójny wózek jest na prawdę mało.

Kolory wózka głębokiego 2018 Kolory wózka spacerowego 2018

Wady

Dosyć uciążliwe jest wpinanie fotelików za pomocą adapterów

Dane techniczne

Babyactive twinni opinie

Konkurenci
Joolz Geo 2 Duo,,Dorjan Danny Sport 5, Dorjan Quik Twin,Dorjan Prestige 2 Twin,Dorjan Twin Linen,Adbor Duo Stars,Bebetto 42 For Two,Babystyle  Oyster Max,Riko Team,Easygo 2 OF US,Hauck Duett 2,Peg Perego Team,Peg Perego Completo Modular,Tako Vela Duo,Tako Moonligt Żakard,Dalga lift Duo,Tako Junama Chees Duo,TFk Twin Adweture,TFk Twin  Trail,Mountain Buggy Duet 3