//BabyActive Elipso forum (4,6) · Nowość całkiem całkiem i do tego w dobrej cenie
Udostępnij wpis na Facebooku

BabyActive Elipso forum (4,6) · Nowość całkiem całkiem i do tego w dobrej cenie

Zadaj pytanie - zamów
BabyActive Elipso 2012
BabyActive Elipso 2012

Cena sklepowa wózka dla dziecka 3w1 BabyActive Elipso waha się od 1360 zł do 2100 zł ,w zależności od zestawu, konfiguracji,  czy rodzaju fotelika samochodowego.
Modele BabyActive plasują się na przyzwoitych  pozycjach w rankingu.
Wielofunkcyjny wózek dziecięcy Elipso w zestawie z fotelikiem to najnowsza propozycja marki BabyActive. Jest to bardzo korzystna propozycja dla osób, które potrzebują funkcjonalnego, nowoczesnego i jednocześnie całkiem fajnie wyglądającego pojazdu . W komplecie  znajdują się: torba z przewijakiem, miejsce na butelkę, kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa, osłonka na nóżki do gondoli oraz materacyk.
Dzięki czterem pompowanym kołom oraz przednim skrętnym z możliwością blokady do jazdy prosto, jeździ się nim łatwo i przyjemnie, a miękkie sprężynowe zawieszenie i regulowana rączka sprawiają, że Elipso prowadzi się niezwykle lekko, a nasza pociecha nie odczuwa przy tym żadnych nieprzyjemnych wstrząsów, tylko lekkie kołysanie. Baby Active Elipso ma siedzisko spacerowe ustawiane w obu kierunkach i regulowane oparcie, w wersji głębokiej z kolei ma funkcję bujania w gondoli i regulowany zagłówek.
Waga mimo pompowanych kół nie jest duża ok 12 kg, cena zestawu spacerówka+gondola+fotelik także jest bardzo korzystna ok 1550 zł – to całkiem niezła okazja. Naprawdę warto go polecić.