//(4,72) Baby Jogger City Tour 2 opinie · Amerykański wózek w Europie teraz [od 1263 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,72) Baby Jogger City Tour 2 opinie · Amerykański wózek w Europie teraz [od 1263 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Baby Jogger City Tour opinie
Baby Jogger City Tour 2
  Baby Jogger Citi Mini

Cena

Cena modelu Tour 2 kształtuje się na poziomie 1263 zł,   w wersji double 2115 zł

W wersji Baby Jogger Citi  Mini  spacerówkę można nabyć już od  1155zł , w wersji z gondolą od 2008 zł . W wersji 4w1 z bazą zapłacimy 3291zł.

Ekskluzywna wersja limitowana Anniversary w cenie od 1469 zł, w zależności od zestawu i wyposażenia. Cena wersji trójkołowej już od 1371 zł

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce. Zamówienie powyżej 4000 zł – dostawa gratis w całej Europie.Kupony rabatowe

Ceny wózków Baby Jogger są wysokie i niestety bardzo stabilne na całym polskim rynku, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy internetowe. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji – nawet do 10%. Warto poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny Baby Jogger Kupon rabatowy Baby Jogger City Tour 2

Ranking

Z uwagi na komfort obsługi , niewielką wagę oraz estetykę wyglądu chętnie kupowany jest nie tylko w kraju ale również za granicą, dlatego zajmuje dobre miejsce w rankingu wózków trójkołowych.

Wersja Tour 2 jest czterokołową, zwrotną i lekką spacerówką, o wadze tylko 6,45 kg i niewielkich wymiarach po złożeniu. Kompaktowe wymiary i dołączona do zestawu torba/ plecak spełniają wymogi bagażu podręcznego, tym samym odpowiadając każdym warunkom podróżowania.

Ranking wózków trójkołowych

Opinie eksperta

Baby Jogger City Mini –  najpopularniejszy amerykański wózek w Europie,  a sama marka została wyróżniona wieloma nagrodami.
Tapicerki w  Jogger’ach wykonane są z grubego, mocnego i nieprzepuszczającego powietrza materiału, dzięki czemu są one idealnym produktem na zimne dni.  Materiały z których jest wykonany posiadają  certyfikaty ASTM International oraz TÜV Rheinland,  nie mechacą się, ani nie zaciągają. Niezwykła łatwość obsługi – najszybciej składający się model systemem  „pociągnij i złóż” .  Przystosowany jest  do wpięcia gondoli oraz fotelika z grupy 0/0+ ( za pomocą odpowiednich adapterów).  Lekkie, łatwe do demontażu łożyskowane koła. Niestety zakres regulacji oparcia przewidziany do pozycji półleżącej oraz brak regulacji podnóżka, to lekko niewygodna pozycja do spania dla naszej pociechy. Jedna z najlżejszych trójkołowych spacerówek na rynku  z przednim kołem obrotowym i siedziskiem rozkładanym do pozycji leżącej,  teraz w bardziej ekskluzywnej limitowanej wersji Anniversary. 

Wersja Citi Mini GT jest bardziej udoskonaloną wersją Citi Mini. Zmianie uległy wymiary – jest więcej miejsca dla dziecka. Siedzisko jest bardziej komfortowe a większe koła pozwalają na bardziej płynną i komfortową jazdę w każdym terenie.

Kolekcja Baby Jogger City Tour pod względem wygody transportowania i użytkowania będzie podobny  modelu GB Pockit.  Jest bardziej solidny, lepiej wyważony i z pełną, komfortową rączką. Bardzo małe i  lekkie spacerówki,  mają zwykle jeden znaczący minus – brak jakiejkolwiek amortyzacji.  W modelu  City Tour  przednie koła są amortyzowane, co znacznie tłumi wstrząsy.  Ponadto posiada prosty system składania, większe i dłuższe siedzisko, tradycyjną budkę i pełną rączkę.

Baby Jogger Tour Lux

Konfiguracje

Baby Jogger Citi Mini występuje w wersjach: spacerowej,  2w1 z gondolą, 4w1 z bazą oraz w wersji bliźniaczej

Baby Jogger Citi Mini GT opinie
Baby Jogger Citi Mini GT
Baby Jogger Citi Mini Double opinie
Baby Jogger Citi Mini Double

Dane techniczne

  • Waga 7,5 kg
  • Wymiary rozłożonego wózka (dł. x szer. x wys.): 100 x 62 x 105cm
  • Wymiary złożonego wózka (dł. x szer. x wys.): 80 x 62 x 21cm
  • Wymiary siedziska (szer. x głęb. x wys.): 34 x 23 x 52cm
  • Wymiary podnóżka (szer. x dł.): 34 x 25cm

Baby Jogger City Tour

  • Wymiary po rozłożeniu: 49x 96x 135 cm
  • Wymiary po złożeniu: 49 x 19 x 60 cm
  • Waga wózka: 6,5 kg

Konkurencja

Tfk Joggster Trail,   Quinny Mood, Nova 3,   Peg Perego Book Cross,   GB Pockit.

https://youtu.be/jUCTCygQ4eA