//(4,86) Baby Design Husky · Popularny zimowy model z rodziny Lupo [od 2090,00 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,86) Baby Design Husky · Popularny zimowy model z rodziny Lupo [od 2090,00 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Baby Design Husky opinie
Baby Design Husky
Baby Design Husky 

Cena

Cena na relatywnie wysokim poziomie spacerówka+ gondola kosztuje ok. 2090 zł, a za zestaw 3w1 zapłacimy od 2330 zł w wersji z najtańszym fotelikiem Leo.

Baby Design pełny cennik

Kupony rabatowe

Ceny wózków Baby Design są niestety bardzo stałe, tylko nieliczne sklepy proponują ciekawe promocje przy zakupach online – warto skorzystać przy tak „sztywnych” cenach. W tej sytuacji dobrym sposobem na obniżenie ceny są kupony rabatowe, zwłaszcza, że można trafić nawet na 10% rabat.

Kupon Rabatowy Baby Design Husky Pełny cennik wózków Baby Design

Baby Design Husky opinie
Baby Design Husky

Ranking

Z uwagi na bardzo dużą popularność, wysoką jakość i wiele walorów funkcjonalnych (m.in świetne właściwości jezdne, komfort podróżowania i  łatwość obsługi) wózek Husky zajmuje bardzo dobre miejsce w rankingu wózków wielofunkcyjnych.

Ranking wózków wielofunkcyjnych

Zalety

Husky to bardzo popularna propozycja naszego rodzimego producenta firmy Baby Design, wózek oparty jest na sprawdzonej i docenianej przez klientów konstrukcji Lupo. Husky swoją stylistyką genialnie wpasowuje się w zimowe warunki, zwłaszcza, że w  komplecie do niego otrzymujemy gustowny winterpack.
Oryginalne połączenie szarości z granatem, brązem,  niebieskim lub czernią zastosowane przez producenta niemal od razu urzeka młodych klientów.
Na stelażu tego modelu za pomocą odpowiednich adapterów można zamocować różnego rodzaju foteliki tworząc tym samym praktyczny travel system. Ponadto miękka amortyzacja i pompowane koła sprawiają, że bez problemu pokonamy nim każdy teren czy śnieżną zaspę. Dodatkowym udogodnieniem jest też niezwykle proste i wygodne wypinanie gondoli, ustawiane w obu kierunkach siedzisko oraz łatwa obsługa.

Wady

Niestety Husky nie należy do najlżejszych modeli i nie da się go złożyć razem z siedziskiem, ale taki już urok większości wielofunkcyjnych wózków.

Dane techniczne

  • Waga spacerówki 14,9 kg
  • Waga stelaża z kołami 9,6 kg
  • Waga gondoli 3,9 kg
  • Wymiary wózka 99/60/109 cm
  • Wymiary złożonego wózkax 78/60/34 cm
  • Wymiary siedziska 30/23/50 cm
  • Wymiary gondoli 35/22/81 cm

Kolorystyka

Kolory wózka Baby Design Husky

Konkurencja

Baby Design Dotty, Baby Design Lupo ComfortEspiro Next, Bebetto Holland, Bebetto Vulcano, Bebetto Tito, Coletto Verona