//Avionaut Glider Isofix opinie (9-25kg) (4,01) · fotelik prawie lotniczy

Avionaut Glider Isofix opinie (9-25kg) (4,01) · fotelik prawie lotniczy

Zadaj pytanie - zamów

Avionaut Glider Avionaut Glider Isofix 15.05.2015. Aktualizacja opinii i informacji o tym modelu.
W ostatnim czasie producent wprowadził dwie linie tapicerki: wersje materiałową o nazwie Softy i bardziej ekskluzywną Royal ze wzmocnionymi bokami fotelika wykonanymi z ekoskóry.
2012. Foteliki samochodowe to jedna z tych gałęzi asortymentu dziecięcego, gdzie cena zwykle odzwierciedla jakość produktu.  Połączenie przymiotników tani i dobry  wydawało się wręcz niemożliwe, mówiąc filmowo mission impossible. Oczywiście do czasu…, kiedy to na rynek wszedł znakomity pod względem wykonania model Avionaut Glider. Jego budowa wzorowana jest na produktach  takich potentatów rynku fotelików samochodowych jak Maxi Cosi  czy Roemer.
W procesie produkcyjnym zostały użyte innowacyjne materiały (polistyren ekstrudowany EPP lub EPS), mające zdolność amortyzowania wstrząsów na jakie może być narażone dziecko w trakcie podróży .
Glider został zaprojektowany na zasadzie „twarda skorupa, miękkie wnętrze” a każde siedzenie fotelika składa się z powłoki wykonanej z ultra wytrzymałego materiału, stworzonego po to, aby zapewnić osłonę chroniącą przed uderzeniami.
Wysoki poziom bezpieczeństwa został uzyskany dzięki napinaczowi pasa samochodowego, który do tej pory był zarezerwowany wyłącznie dla modeli z wysokiej półki cenowej.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt otrzymanych certyfikatów organizacji PIMOT (polski odpowiednik niemieckiego ADAC).
Wartym odnotowania jest fakt, iż omawiany model sklasyfikowany jest jako fotelik uniwersalny, ponieważ służy on naszemu dziecku od 9 kg do 25 kg przez zastosowanie specjalnych punktów prowadzenia pasa.
Współczynnik cena/jakość jest rewelacyjny!
Foteliki  Avionaut zostały opracowane we współpracy z projektantami i konstruktorami z doświadczeniem w branży lotniczej i specjalistami od wytrzymałości materiałów tam stosowanych. Nawet sława ostatnich tygodni-  Felixa Baumgartner- korzysta z podobnych rozwiązań.