//Maxi Cosi Adorra opinie · Nowoczesny wózek w wyjątkowej promocji – nawet 2000 zł taniej [od 899 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

Maxi Cosi Adorra opinie · Nowoczesny wózek w wyjątkowej promocji – nawet 2000 zł taniej [od 899 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Maxi Cosi Adorra opinie
Maxi Cosi Adorra
Maxi Cosi Adorra

Cena
Opisywany model w wersji spacerowej można kupić już za 899 zł ,oczywiście gdy powiększamy zestaw o kolejne elementy ( gondole, fotelik i bazę) to cena automatycznie rośnie: 2w1 za 899 zł, 3w1 za 1399 zł 4w1 za 1899 zł. Wyjątkowa promocja do wyczerpania zapasów.

Aktualne ceny Maxi Cosi

Ranking

Maxi Cosi Adorra to najpopularniejszy wózek tej marki. Wózek zasłużył na dobre oceny za wygląd , ergonomię i popularność. Bardziej udoskonalona wersja tego modelu to Adorra 2, wyposażona w wyściełane siedzisko, ze zintegrowaną wkładką z oddychającej tkaniny. . Dodatkowo w wyposażeniu magiczna klamra, która zabezpiecza dziecko zapięciem Quick-Lock na magnes.

Aktualny ranking wózków wielofunkcyjnych

Zalety

Kompaktowy i łatwy w obsłudze. . Model łączy w sobie to co najlepsze z wózków terenowych i miejskich. Do jego największych atutów należą prosty i wygodny sposób składania stelaża razem z siedziskiem  i do małych rozmiarów, dość duże koła i stosunkowo niska waga (12 kg).
Model Adorra cieszy się ogromną popularnością, okazał się strzałem w dziesiątkę. Wózek występuje zarówno w wersji spacerowej jak i w komplecie z nowoczesną gondolą Oria czy fotelikiem samochodowym tworząc tym samym praktyczny travel system.
Kolory tapicerek essential black, sparkling blue,oraz nomad brown można nabyć teraz w super cenie.

Wady

Małym mankamentem mogą być jedynie piankowe koła z , lecz z drugiej strony  to one sprawiają, że waga wózka nie jest wysoka, dlatego więc przymykamy na to oko.

Konkurenci

Cybex Balios ,    Maxi Cosi Leona,   Quinny VNC Vancouver

https://youtu.be/HV3pnsDbjso