//(4,29) Maxi Cosi CabrioFix I-size 0-13 kg – opinie · Bardzo dobry i sprawdzony fotelik w nowej odsłonie [od 649 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,29) Maxi Cosi CabrioFix I-size 0-13 kg – opinie · Bardzo dobry i sprawdzony fotelik w nowej odsłonie [od 649 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Maxi Cosi Cabriofix I-size 2022 opinie
Maxi Cosi Cabriofix I-size 2022
Maxi Cosi Cabriofix I-size 2022

Cena
Cena detaliczna nosidełka dla noworodków  Maxi Cosi CabrioFix I-size kształtuje się  obecnie w granicach od 649 zł W opcji z bazą isofix Cabriofix I-size kosztuje około 1229 zł .
Można się pokusić o stwierdzenie, że mijające lata mu nie szkodzą, a  nawet odmłodniał i pojawił się w udoskonalonej wersji lzejszy, z normą wzrostową  i z własną bazą.

Foteliki Maxi Cosi aktualne ceny

Ranking

Foteliki samochodowe Maxi Cosi znajdują się w czołówce najchętniej kupowanych i cieszą się nieustającym zaufaniem rodziców.

Wygodny i lekki fotelik samochodowy dla niemowląt CabrioFix i-Size spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa, a jego montaż w samochodzie dodatkowo ułatwia baza CabrioFix i-Size z systemem ISOFIX. Wystarczy go wpiąć i gotowe!
Fotelik otrzymał wysokie oceny w rankingu fotelików dla dzieci w przedziale wagowym 0-13 kg.  Od lat miał bardzo dobre wyniki testów.

Foteliki 0-13 aktualny ranking 2022

 ZALETY I FUNKCJE

Fotelik CabrioFix i-Size waży tylko 3,2 kg, czyli w przybliżeniu tyle co noworodek, dzięki czemu przenoszenie z domu do samochodu i z powrotem jest niezwykle wygodne.Łatwe wypinanie z wózka jedną ręką, dzięki przyciskom zwalniającym, z funkcją pamięci.

Ostatnie zmiany w 2022 roku to norma i-Size, która oznacza spełnienie najwyższych parametrów bezpieczeństwa w Europie. Duży daszek przeciwsłoneczny chroni dziecko przed wpływem czynników atmosferycznych. Fotelik samochodowy i-Size zawiera wkładkę dla noworodków, która sprawia, że zagłówek zawsze idealnie otula główkę dziecka. Ma zdejmowaną tapicerkę, naciągany na pałąk daszek oraz ukrytą w korpusie kieszonkę na drobiazgi.

Montaż i bezpieczeństwo
CabrioFix i-size nie posiada zintegrowanego isofix’u, ale istnieje możliwość dokupienia do niego bazy isofix , która znacząco wzmacnia siłę połączenia fotelika z ramą samochodu. Produkty kompatybilne to bazy: CabrioFix i-Size Base,  FamilyFix3

Montaż w standardzie ISOFIX dla fotelików samochodowych dla niemowląt i małych dzieci

Od urodzenia do ok. 4 roku życia
Od 40 do 105 cm
0 – 18 kg

Kolory fotelika

Kolory fotelika

Wózki 3w1 z Cabriofix I-size
Fotelik Cabriofix za pomocą adapterów może być łączony z wózkami najlepszych firm: Mima, QuinnyMutsyTako, Joolz, Cybex, Camarelo. Tak naprawdę, to pod tym względem jest to najpopularniejszy fotelik (nosidełko) 0-13 kg w Europie.

Dane techniczne
Waga 3,2 kg
Od urodzenia do ok. 15 miesiąca życia
Od 40 do 75 cm
0 – 12 kg 

Konkurenci
Cybex Aton, Avionaut PixelBesafe iZi Go,

https://youtu.be/xW3WsGzeLqI