//(4,15) Britax Romer Dualfix i-Size RWF (0-18 kg) opinie – obrotowy od urodzenia [ od 1300 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,15) Britax Romer Dualfix i-Size RWF (0-18 kg) opinie – obrotowy od urodzenia [ od 1300 zł]

Zadaj pytanie - zamów
 Britax Romer Dualfix opinie
Nowatorski fotelik Britax Romer Dualfix i-size
Britax Romer Dualfix i-Size Foteliki 0-18 kg

Cena

Dualfix isofix:  1300 -1400 zł   z dostawą gratis
Dualfix isofix i-size :2000 -2250 zł
Dualfix M isofix i-size :1700 -2000 zł

Kupony rabatowe

Ceny wysokie i niestety bardzo stabilne, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji nawet do 10%. Warto poszukać korzystając z poniższych linków.

Britax Romer aktualny cennik Kupon Rabatowy Britax Dualfix I-Size

Ranking

Fotelik plasuje się na wysokim miejscu w rankingu fotelików dziecięcych, gdyż oferuje najwyższe  bezpieczeństwo i wygodę dziecka .

Ranking Fotelików 0-18 kg
Romer Dualfix RWF opinie
Romer Dualfix RWF

System Zakres wagowy /wzrostowy

Grupa 0+,1
Jako, że omawiany fotelik jest i-sizowy to oficjalną podstawą jego stosowania jest kryterium wzrostu. Dualfix i-Size jest przeznaczony dla dzieci mierzących od 40 cm do 105 cm, natomiast według dotychczasowych podziałów wagowych daje to zakres od 0 do 18 kg, a według kryterium wieku – od urodzenia do mniej więcej 4 lat.

Kolory fotelika
Fotelik pięknie się prezentuje wizualnie, co podkreślają zarówno użytkownicy, jak i blogerzy i eksperci z branży dziecięcej. Do tej pory Britax nie  rozpieszczał klientów jakimś nadzwyczajnym designem, ale Dualfix zdecydowanie złamał ten stereotyp .

Kolory tapicerki 

Zalety

Użytkownicy bardzo chwalą łatwość z jaka obsługuje się fotelik, montuje, umieszcza i przypina dziecko, napina dziecko czyli wszystko szybko, bezproblemowo i bezpiecznie.
Funkcje i cechy fotelika

 • przodem tyłem do kierunku jazdy – łatwa zmiana kierunku
 • regulacja pozycji i nachylenia
 • ergonomiczne wysadzanie z samochodu zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka dzięki obrotowości fotelika
 • regulowana rama antyrotacyjna
 • świetne dopasowania do auta
 • systemy bezpieczeństwa chronią dziecko niezależnie od kierunku kolizji
 • produkowane w Europie
 • tapicerka łatwa do zdjęcia i prania
 • konstrukcja fotelika poddana wymagającym testom w fazie projektowej

Opinia eksperta

Niektórzy rodzice mają wątpliwości czy takiemu maleństwu zaraz po urodzeniu będzie wygodnie i bezpiecznie w tak dużym foteliku. Nie ma najmniejszych obaw, gdyż duża wkładka dla noworodka świetnie spełnia swoja funkcję, chroni maluszka i daje 100% komfortu.
Jednak dla zwolenników tradycyjnego nosidełka – fotelika 0-13 kg, który można wpiąć w wózek 3w1, firma Britax przygotowała model Dualfix M i-Size. Jest on tańszy o około 300 zł od omawianego modelu, a różni się tylko tym, że nie posiada wkładki dla noworodka, czyli oszczędzamy dokładnie tyle, aby zaraz po urodzeniu zakupić klasyczny fotelik 0-13 kg do samochodu i do wózka 3w1, z jego wszystkimi zaletami, a gdy dziecko podrośnie otrzymujemy pełnię możliwości fotelika Dualfix, bez – już wówczas – zbędnej wkładki. Czyli zarówno finansowo jak i funkcjonalnie jesteśmy „do przodu”Cena fotelika Britax Romer Dualfix jest niemała, ale spokojnie znajdziecie Państwo sklepy, gdzie dzięki konkurencyjnej ofercie zapłacicie zań poniżej 1400 zł za model nie i-sizowy. W zamian otrzymujemy wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki niebanalnym i nowatorskim technologiom, o których można przeczytać powyżej.

Bezpieczeństwo i montaż

 • Mocowanie ISOFIX z nogą stabilizującą
 • Tyłem do kierunku jazdy 40 cm – 105 cm
 • Przodem do kierunku jazdy 76 cm – 105 cm

Fotelik został pozytywnie oceniony w rankingu fotelików, chociaż nie został poddany jeszcze wszystkim testom, stąd umiarkowanie wysoka nota z samego bezpieczeństwa. Czyli tutaj rezerwy jeszcze są, ale trzeba poczekać na kolejne próby.

Lista samochodów z isofixem

Wady

Dla wielu zmotoryzowanych użytkowników wadą fotelika jest fakt, że nie można go wyjąć z samochodu tak jak nosidełka 0-13 kg, chociaż fotelik może być stosowany  zaraz od urodzenia. Przyczyna jest oczywista: jest nią zupełnie inna funkcjonalność ( obrotowy, RWF, uniwersalny)  fotelika i poziom bezpieczeństwa, stąd też nieporównywalna jest jego waga i rozmiary.

Dane techniczne

 • W x S x G 48 x 44 x 74 cm
 • Waga 15 kg

Koszty dostawy

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce.

Zamówienie powyżej 4000,00 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Zamówienie poniżej 1500,00 zł – koszt dostawy 29,00 zł przy przedpłacie, za pobraniem 39,00 zł

Konkurenci:

Maxi Cosi Axissfix   Nado 03 i size  Recaro Zero.1 i size  GB Vaya i-size