//(4,02) Mikado Duet Lux opinie · najlepszy w swojej klasie wózek dla bliźniąt [od 1489 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,02) Mikado Duet Lux opinie · najlepszy w swojej klasie wózek dla bliźniąt [od 1489 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Mikado Duet Lux opinie
Mikado Duet Lux
Mikado Duet Lux

Cena

Cena rynkowa wózka  waha się od 1489 zł  do 2049 zł w zależności od zestawu i konfiguracji.

Model Mikado Twin rok po roku dla rodzeństwa, można już nabyć w wersji 2w1 od 1549 zł,  w wersji z fotelikami od 2199 zł

Ceny wózków Mikado nie są wysokie w stosunku do innych wózków z tej kategorii. Bardzo przystępne.

Mikado Goldstar

Ranking

Model ten plasuje się na całkiem dobrych pozycjach w rankingach wózków bliźniaczych.
W połączeniu z możliwością złożenia elementów wózka do transportu w samochodzie i przystępnie niską ceną tworzy ciekawą propozycję wózka dla bliźniąt.

Mikado Twin
Mikado Duet lux opinie
Mikado Duet lux

Zalety

Posiada całkiem spore koła tylne i nieco mniejsze przednie, które dodatkowo są skrętne  z możliwością blokady do jazdy na wprost.  Takie właściwości wraz z regulowaną miękkością zawieszenia  i faktem, iż wszystkie koła są bezobsługowe sprawiają, że bez problemu radzi sobie zarówno w wymagającym, trudnym terenie, jak i w krętych miejskich alejkach. Konstrukcja ramy umożliwia szybkie i łatwe złożenie wózka do minimalnych wymiarów. Wózek  wyposażony jest w dwie niezależne miękkie gondole, dwa oddzielne nosidełka-gondole, oraz osobne części spacerowe dla każdego z dzieci. Spacerówka może być ustawiana w obu kierunkach, ponadto wózek posiada  regulowany podnóżek i oparcie odchylane aż do pozycji leżącej.   W komplecie  otrzymamy: torbę, folię przeciwdeszczową, moskitierę oraz przykrycie na nóżki do spacerówki i gondoli. Model Goldstar w odróżnieniu od modeli Twin i Duet Lux jest tylko wózkiem bliźniaczym, ponieważ obydwie gondole, oraz obydwa nadwozia spacerowe są ze sobą zblokowane i dlatego zawsze wpinane są w ramę jako jeden element.

Mikado Duet Lux
Mikado Duet Lux

Opinie eksperta

Firma Mikado to marka z tradycjami, dobrze ugruntowana i znana na polskim rynku. W ciągu wszystkich lat swojej działalności miała zarówno wzloty jak i upadki.  Teraz jest jednak wyraźnie w natarciu, do tego nawet stopnia, że urokowi  tych wielofunkcyjnych wózków ulegli również skandynawscy rodzice.  Wózki tej firmy od jakiegoś już czasu cieszą się bowiem bardzo dużą popularnością w tamtych regionach Europy. Fakt ten jest bardzo dużym komplementem dla naszej rodzimej marki. Do najmocniejszych stron Mikado należą: bardzo przystępne ceny, niezła jakość, wysoka wytrzymałość.  Cena zestawu 3w1 podwójnej spacerówki z 2 gondolami i 2 fotelikami kształtuje się w granicach 2049 zł, a więc bardzo korzystnie, zwłaszcza, że wózek może pochwalić się całkiem przyzwoitą jakością i wytrzymałością. Dodając do tego łatwość obsługi i lekkość prowadzenia zestaw tworzy całkiem kuszącą całość. Z czystym sumieniem polecamy te polskie wózki.

Mikado City Star
Mikado City Star

Konkurenci:

Dorjan Quick,   Tako Diamond Indyvidual Duo,   Hauck Rapid 3R