//(4.84) Quinny Moodd Black Irony do 1000 zł taniej · Ulubiona linia kolorystyczna klientów w super cenie
Udostępnij wpis na Facebooku

(4.84) Quinny Moodd Black Irony do 1000 zł taniej · Ulubiona linia kolorystyczna klientów w super cenie

Zadaj pytanie - zamów
4 w1 Quinny Mood Kolor black irony opinie
Quinny Moodd kolor Black Irony
Quinny Moodd Black Irony-35% taniej

Ten nowoczesny wózek Premium  na białym stelażu w kolorze Black Irony, ponownie pojawił się  w sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie. Właśnie o ten  kolor zabiegało wielu klientów i cieszył się on w ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem.

Cena

Quinny Moodd w  kolorze Black Irony można już nabyć w cenie od 1799 zł do 3099 zł, w zależności  od wielkości zestawu i wyposażenia. Cena w wersji  2w1 od 1999 zł, 3w1 za 2499, a 4w1 za 3099 zł

Cena  zmniejszyła się w ostatnich tygodniach średnio o 850–1000  zł,   jednak  trzeba pamiętać,  iż oferta jest ważna  jedynie do wyczerpania zapasów.

Niestety ceny wózków Quinny są wysokie i bardzo wyrównane na całym rynku, dlatego czasami jedynym sposobem uzyskania redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Ceny wózków Quinny Kupon Rabatowy Quinny Moodd

Przedział wiekowy/wagowy 

z gondolą odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok pół roku
wersja spacerowa dla dzieci od 6 miesięcy do ok 3 lat (do 15 kg)

Ranking

Wózek Quinny Moodd jest od kilku lat jest w czołówce  rankingu wózków 3w1,  głównie za wygląd, obsługę i popularność. Teraz zyskał dodatkowe punkty za cenę.

Quinny Mood black irony opinie
Quinny Mood kolor black irony

Zalety
W wersji spacerowej posiada siedzisko ustawiane w obu kierunkach, 3 pozycje odchylenia oparcia, regulowaną teleskopową rączkę i regulowany podnóżek.  Aluminiowy stelaż  z pompowanymi kołami rozkładany jest automatycznie,  a 2 blokady zapobiegają niekontrolowanemu rozłożeniu się wózka.

  • Gondola Foldable jest składana,co stanowi  świetne rozwiązanie podczas podróży samochodem, gdyż zajmuje  niewiele miejsca.
  • w zestawie; osłona p/deszczowa , moskitiera, przykrycie gondolki.

Tapicerka siedziska wózka Quinny Moodd nie wchłania wody i nie przyjmuje brudu – wystarczy zetrzeć rozlany płyn. Jest przypięta  za pomocą nap, w razie konieczności można ją  łatwo zdjąć i przeprać.  Dodatkowym atutem tego modelu  jest fakt,iż do wózka można dokupić przednią 2 kołową oś,by bez problemu w razie potrzeby przeobrazić 3- kołowego Moodd’a w wygodny 4- kołowy pojazd dla malucha.

Opinie eksperta

Wózek posiada niekonwencjonalny modernistyczny design.
Kreatywne i innowacyjne rozwiązania zastosowane przez producenta sprawiają, że Moodd skierowany jest do tych najbardziej wymagających klientów. Całość utrzymana na wysokim poziomie, wózek bardzo prosty i wygodny w obsłudze, a także bardzo dobry jakościowo.
W poprzednich latach cena była za wysoka. Aktualnie -do wyczerpania zapasów cena jest bardzo atrakcyjna. Koszt zestawu spacerówka + gondola to  1999 zł.  Waga samej spacerówki to 15 kg – umiarkowana.

Funkcje wózka Quinny

Dane techniczne:

  • Wymiary:    
  • złożony (dxsxw): 81x66x31cm
  • rozłożony (dxsxw): 88x66x109cm
  • szerokość oparcia: 35cm
  • głębokość siedziska: 23cm
  • waga :15,1 kg.

Konkurenci:

Kinderkraft Juli    Chicco Fully,  Maxi Cosi Lila  Joolz Hub